Jump to content
yassin iranin

مداحی بسیار زیبا حمید علیمی

Recommended Posts

من این متن رو تو یک کانال تو تلگرام خوندم:

‍ دوستان عزیز متاسفانه مدتیه یه عکسی پخش شده (عكس بالا)☝☝ و‌ خیلی ها اون رو روی پروفایلاشون گذاشتن بدون اینکه حتی ذره ای به اون دقت کنن❗

تو این عکس یه سوار رو نشون می‌ده سوار بر اسب سفید که یه پرچم قرمز تو دستش داره و یه کلاه خود،با پرهای سبز به سرش، که بلا تشبیه حضرت عباس ❗❗❗❗

کمی اگه عکس رو زوم کنید می بینید که تمام لباس این سوار زره آهنین و مشکیه حتی کفش هاش و پاهاش و عمامه به سر نداره و سر پنجه هاش هم به صورت چنگال مانند دیده میشه...

درحالی که لباس اعراب اینطور نبوده زره آهنین به تن داشتن.
داشتن دست هاشون رو با دست بندها و ساعد بندهای چرمین بستن

و از همه واضح تر اینکه این سوار روی سینه اش حرف ((S)) لاتین به رنگ سفید روی زرهش هست و مثل عربها عمامه و لباس نداره،❗❗

دوستان دقت کنید این یک حربه و مکر جدید دشمن برای توهین به مقدسات

لطفا" نشر بدید و هر کی هم داره رو پروفایلش برداره
اون اس انگلیسی مخفف satan هست که به فارسی همون شیطان میشه و اون مرد سوار حضرت عباس نیست شیطان هست

البته شاید هم منظور طراح کلمه شیطان نبوده باشه. شاید صرفا عکس یه شوالیه رو برداشته تغییرات داده به این شکل در اورده

من شخصا اینطور فکر میکنم و بعید میدونم اونطور که در متن بالا اومده توطئه ای در کار باشه

Capture+_2017-09-30-22-41-53-1.png

Edited by shadow_of_light

18 hours ago, shadow_of_light said:

البته شاید هم منظور طراح کلمه شیطان نبوده باشه. شاید صرفا عکس یه شوالیه رو برداشته تغییرات داده به این شکل در اورده

من شخصا اینطور فکر میکنم و بعید میدونم اونطور که در متن بالا اومده توطئه ای در کار باشه

Capture+_2017-09-30-22-41-53-1.png

ممکنه هم نیرنگی در کار باشه

من تو اینترنت سرچ کردم یک جا نوشته بود این اثر یک طراح شیعه است که کارش رو در یک وبسایت مخصوص هنرها و طراحیهای دیجیتالی اپلود کرده بود.

این صفحه این طراحه

https://ya-alkarbalai.deviantart.com/gallery/

از طراحیهای دیگه ایشون مشخصه که هیچ غرضی نداشتند

از اسم وبسایت هم پیداست که مخصوص آثاریه که با دستکاری و تغییر آثار هنری دیگه پدید اومدند. فکر میکنم بهتر بود این سرچ رو قبل از ارسال پست تو این تاپیک انجام میدادم

Edited by shadow_of_light