Jump to content
kamyar

تنها مسیر - استاد پناهیان

Recommended Posts

:bismillah:

:salam:

چند روز پیش توی سایت بیان معنوی (سایت مربوط به آثار استاد پناهیان اعم از سخنرانیاشون) نظرات برخی افراد رو مبنی بر تاثیر گذار بودن مجموعه " تنها مسیر" ایشون دیدم؛ از جمله موارد زیر:

"اکنون دنیا را به گونه‌ای دیگر می بینم"

"اگر بدونید چه تحولی در زندگی من ایجاد کردید"

"توی عمرم چنین تعریف هایی از دین نشنیده بودم که من رو از صمیم قلب به دین جذب کنه" 

شاید اگه این مجموعه رو گوش کنید، برای شما هم یک چنین وضعیتی داشته باشه. به علاوه اینکه، خود من هم که تا جلسه 34 این جلسات رو گوش دادم، موثر بودن این بحث رو می تونم تصدیق کنم. به همین خاطر به دوستانی که فارسی رو متوجه می شن پیشنهاد می کنم که به این سخنرانی ها گوش بدن.

تمامی مجموعه از این قسمت قابل دسترسیه:

http://bayanmanavi.ir/post/1460

التماس دعا

12 minutes ago, kamyar said:

@Haimi, @Hidaren, @Mahdi Mortezapour, @saeid tavakoli, sister @zahra mahmoodzadeh and other kam o bish new members here who know Farsi, don't miss this majmoo'e.

Nice majmoe'e dear:-)

انشاءالله ،البته بنده بدلیل کارای سایبری که تحت بیت آقا انجام میدیم بشدت سرمون شلوغه.

الان هم آلت و تب سریع تایپ میکنیم مطلب هم که الا ماشاالله جلومون زیاده

Edited by Haimi

On ۱۳۹۵/۶/۱۵ ه‍.ش. at 9:13 AM, kamyar said:

@Haimi, @Hidaren, @Mahdi Mortezapour, @saeid tavakoli, sister @zahra mahmoodzadeh and other kam o bish new members here who know Farsi, don't miss this majmoo'e.

این مرد این همه محتوا رو از کجا میاره؟فوق العاده است پناهیان...البته شنیدم یه گروهی داره که بهش کمک میکنن

3 minutes ago, saeid tavakoli said:

این مرد این همه محتوا رو از کجا میاره؟فوق العاده است پناهیان...البته شنیدم یه گروهی داره که بهش کمک میکنن

محتویات آیت الله سید عبدالله فاطمی نیا رو چه میگین پس:blush:

تمام دوستان نظرات خوبی دارید من هم یک نکته رو اضافه می کنم و اون هم اینه که به یک سخنران بسنده نکنید

سخنرانان پیشنهادی بنده این افراد هستن

استاد رائفی پور: در زمینه ی جهان بینی و صهنوینسم و اومانیسم حرف اول رو میزنن  و اساس کارشون امام زمانه

استاد پناهیان: که معرفی لازم ندارن

استاد حسن عباسی: در زمینه های دکترین اسلامی وسیاسی بسیارمی تونن به بصیرت زایی کمک کنن

سردار سعید حاج قاسمی: ایشون سابقه ی حضور در جنگ هایی مثل لبنان و بوسنی رو دارن و در زمینه ی آرمان های انقلاب ایران بسیار توانا هستن ضمن اینکه کمک امام راحل رو جوری که بودن تبیین می کنن نه جوری که جناح های سیاسی می پسندن و در این زمینه از ملاحظه  ی اشخاص هم نمی کنند

نادر طالب زاده و رحیم پور ازغدی هم که معرف حضورتون هستن

On 9/6/2016 at 11:29 AM, saeid tavakoli said:

فکر می کنم این در نتیجه تذهیب نفسه. ما زیاد در روایاتمون داریم که یکی از نتایج خودسازی جاری شدن چشمه های حکمت در قلب انسانه.

من همیشه حاج آقا پناهیان رو دوست داشتم. هم به خاطر موضع گیری های صریح سیاسیشون از جمله سال 88 که یه عده ای موضع محافظه کارانه ای داشتن و هم نگاه امیدوارانه ایشون به آینده. منتها وقتی این مجموعه رو گوش دادم دیدم که خیلی حکیم و نکته بین هم هستن. 

On 9/5/2016 at 9:13 AM, kamyar said:

@Mohammad-Ali, @amirhosein_88, @ali mousavi

سلام علیکم

:از سلسله جلسات محرم حاج آقا پناهیان این جلسه رو گوش بدید

http://www.rajanews.com/news/258156/پناهیان-چرا-دین-باید-دستوری-باشد؛-نه-یک-برنامۀ-پیشنهادی؟-چرا-خدا-باید-دستور-بدهد؛-مگر-ما

:اگر به نظرتون مناسب بود، بقیه جلسات هم از پیوند (منظورم از پیوند همون چیزیه که براداران انگلیسی زبان بهش می گن لینک! فارسی را پاس بداریم!) زیر قابل دسترسیه

http://bayanmanavi.ir/post/3327

.این سخنرانی ها رو از دست ندیم تا حداقل شکر نعمت دونستن زبان شیرین فارسی را به جا آورده باشیم